مدیریت پیــج اینـسـتـاگرام

وقتشه که مدیریت پیج اینستاگرام خود را برون سپاری کنید تا زمان بیشتری برای کسب وکار خود داشته باشید؛

شما کارهای مهم تری دارید.

مدیریت پیج اینستاگرام

اگر شما یک پیج اینستاگرام دارید و گهگاهی پست می گذارید، اما واقعا این بخش از کار، چیزی نیست که در کسب و کارتان به آن علاقه داشته باشید و یا وقت کافی برای توسعه و ارتقا و همچنین بازاریابی کسب و کار خود ندارید. از همه بدتر، تلاش شما و زمان صرف شده، باعث افزایش فروش یا آگاهی از برند شما نمی شود و به نظر نمی رسد که محتوایی که تولید می کنید، تعاملی با مخاطبانتان ایجاد کند، این صفحه مناسب شماست.

اینستاگرام، پر مخاطب ترین رسانه های اجتماعی با 47 میلیون کاربر فعال ماهانه در ایران، دقیقاً جایی است که مشتریان بالقوه شما زمان خود را در آنجا سپری می کنند. شما می خواهید با آنها تماس بگیرید، با آنها ارتباط برقرار کنید و از آنها کسب درآمد کنید، اما داشتن یک کسب و کار به خودی خود، تمام وقت شما را گرفته است.

خبر خوب اینجاست: شما می توانید فروش، آگاهی از برند و مخاطب هدف خود، در حالی که کاری را که دوست دارید انجام می دهید، را افزایش دهید.

با استفاده از پکیج مدیریت پیج اینستاگرام دیجیفا، شما می توانید بدون نگرانی به کارهای مهم تر کسب وکار خود بپردازید. دیجیفا برای شما جامعه ای از مخاطبان هدف تشکیل می دهد، محصولات و خدمات شما را تبلیغ می کند، فالوورهای شما را به مشتریان وفادار تبدیل می کند و تجارت شما را به صورت ارگانیک توسعه می دهد.

مدیریت پیج اینستاگرام شما، شامل موارد زیر است:

رشد ارگانیک پیج شما را تضمین می کنیم و تحت هیچ شرایطی از روش های فیک استفاده نمی کنیم و مخالف سرسخت آن هستیم

مدیریت پیج اینستاگرام مناسب شماست اگر...

همه کارها را خودتان انجام می دهید و آماده برون سپاری مدیریت پیج اینستاگرام تان هستید تا زمان بیشتری برای کسب وکارتان داشته باشید

هر کاری که بلد بودید را انجام دادید، به توصیه اطرافیان و دوستان هم عمل کردید، اما تغییری در فروش و مشتریان شما ایجاد نشده است

دنبال یک تیم حرفه ای برای بالا بردن مشتریان، مخاطبان، فروش یا آگاهی از برندتان هستید تا در کمترین زمان به کسب وکارتان رونق ببخشید

نحوه کار به چه صورت است؟

  • در ابتدا یک مشاوره رایگان با شما خواهیم داشت که در آن نیازهای اینستاگرام مارکتینگ شما را تعیین کنیم و به این نتیجه برسیم که آیا برای همکاری با یکدیگر مناسب هستیم یا خیر.
  • در صورت تصمیم به همکاری، یک پرسشنامه برای شما ارسال می کنیم تا پس از واریز مبلغ و امضای قرارداد، آن را پر کنید. نگران نباشید – تکمیل این پرسشنامه بسیار آسان است و به ما کمک می کند تا بینش عمیق تری از کسب و کار شما داشته باشیم.

 

  • پس از تکمیل پرسشنامه، تیم دیجیفا برای توسعه استراتژی بازاریابی و اهداف شما در اینستاگرام وارد عمل خواهد شد. در نهایت، طرح بازاریابی به تایید شما خواهد رسید و اگر مواردی برای اصلاح بود، آن را انجام خواهیم داد.
  • در مرحله بعد، تقویم محتوایی ماهانه شما را ایجاد می کنیم و برای تأیید نهایی برای شما ارسال می کنیم.در این مرحله، نوع عکس و ویدیویی که برای پیج نیاز هست، به شما گفته می شود تا در طول ماه برای ما ارسال کنید. پس از تأیید، محتوای شما برنامه ریزی می شود و مدیریت پیج شما آغاز می شود.

 

  • در پایان ماه ، یک گزارش تجزیه و تحلیل ارسال می کنیم که معیارهای کلیدی را بر اساس اهداف کسب و کار شما نشان می دهد.
  • در صورت تمایل، یک تماس ماهانه برای بررسی گزارش تنظیم می کنیم، در مورد هرگونه تغییر در استراتژی شما (در صورت لزوم) صحبت می کنیم و به سوالات شما پاسخ می دهیم.

سوالات پر تکرار

برای قراردادهای 3 ماهه به بالا، 50% مبلغ در ابتدای قرارداد و 50% قرارداد در نیمه قرارداد گرفته می شود.برای قراردادهای یک ماه، تمام مبلغ قراداد در ابتدای قراداد باید تسویه گردد.

بله، برای پیج های تازه تاسیس حداقل مدت قرارداد 3 ماهه می باشد و پس از 3 ماه امکان بستن قراداد ماه به ماه وجود دارد.

در صورت تمایل، تیم دیجیفا عکسبرداری و فیلمبرداری از محصولات و خدمات شما را با هزینه جداگانه انجام خواهد داد. در غیر اینصورت، شما باید عکس ها و ویدیو های که در تقویم ماهانه شما درج می شود را با کیفیت بالا برای ما ارسال کنید

تولید محتوا، انتخاب و ویرایش بهترین عکس یا ویدیو های ارسالی شما از محصولات و خدمات تان، و تولید محتواهای آموزشی و مخاطب پسند از طرف تیم دیجیفا، بر اساس تقویم محتوایی است که به شما ارائه می کنیم.

مدیریت پیج نیاز به دانش فنی کافی، وقت آزاد و موارد دیگری دارد که پیشنهاد می کنیم مقاله ادمینی اینستاگرام را مطالعه کنید

آماده رشد کسب و کار خود، افزایش فروش، ساخت جامعه ای از مخاطبان هدف و تبدیل فالوور به مشتری هستید؟

فرم زیر را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان برای شما یک جلسه مشاوره رایگان رزرو کنیم